| ASIN | B000GGPMZ6 |
| Additional Features | Auto Changeover |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | #24,551 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #50 in Home Programmable Thermostats |